Vers Vlees

Eerste verkoopsmomenten

  • Donderdag 15/10/26 16:00 - 20:00
  • Vrijdag 16/10/26 12:00 - 16:00
  • Vrijdag 16/10/26 14:00 - 18:00
Boerenworst. Ambachtelijke braadworst.

Hoeveworst

stuk (±120 gr.)
€ 1,32
-
+
Verpakken
€ 11.00/kg
Boerenworst. Ambachtelijke braadworst.

BBQ Worst

stuk (±120 gr.)
€ 1,44
-
+
Verpakken
€ 12.00/kg
Chipolata. Dun worstje met een uitgesproken kruiding en smaak.

Chipolata

stuk (±125 gr.)
€ 1,63
-
+
Verpakken
€ 13.00/kg
Grill burger

Grill burger

stuk (±135 gr.)
€ 1,62
-
+
Verpakken
€ 12.00/kg
Sappige, gekruide burger met fijngehakte paprika en heerlijke kruiden.

Paprikaburger

stuk (±135 gr.)
€ 1,62
-
+
Verpakken
€ 12.00/kg
Crispy burger

Crispy burger

stuk (±135 gr.)
€ 1,62
-
+
Verpakken
€ 12.00/kg
BBQ Burger.

BBQ Burger

stuk (±135 gr.)
€ 1,62
-
+
Verpakken
€ 12.00/kg
Een heerlijke, sappige burger van gekruid varkensgehakt met jonge kaas.

Kaasburger

stuk (±135 gr.)
€ 1,69
-
+
Verpakken
€ 12.00/kg
Hoevestuk. Specialteit van Hoeve 4.

Hoevestuk

stuk (±145 gr.)
€ 1,89
-
+
Verpakken
€ 12.00/kg
Klassieke cordon bleu.  Gepaneerd varkenlapje gevuld met kaas en ham.

Cordon Bleu

stuk (±150 gr.)
€ 2,03
-
+
Verpakken
€ 13.50/kg
Dun gesneden mager vakenslapje en gepaneerd.

Snitzel

stuk (±165 gr.)
€ 2,15
-
+
Verpakken
€ 13.00/kg
Rond gevormd, gepaneerd gehaktrolletje. Lekker gekruid.

Boomstammetje

stuk (±140 gr.)
€ 1,68
-
+
Verpakken
€ 12.00/kg
Rond gevormd gehaktrolletje. Lekker gekruid.  Omhuld met lekker spek.

Slavink

stuk (±140 gr.)
€ 1,68
-
+
Verpakken
€ 12.00/kg
Blinde vink met een flinterdun, botermals varkenslapje.

Blinde vink

stuk (±150 gr.)
€ 1,95
-
+
Verpakken
€ 13.00/kg
Buikspek natuur in 1 stuk.

Buikspek Natuur - Snede

stuk (±165 gr.)
€ 1,49
-
+
Verpakken
€ 9.00/kg
BBQ Gemarineerd
€ 1,65
-
+
Verpakken
€ 10.00/kg
Buikspek natuur in 1 stuk.

Buikspek Natuur - Stuk

stuk (± 1500 gr.)
€ 12,00
-
+
Verpakken
€ 8.00/kg
Vers gehakt van eigen varkens, puur en lekker. De basis voor tal van gerechten!

Varkensgehakt

± 500 gr.
€ 5,00
-
+
Verpakken
€ 10.00/kg
Mignonette. Dun gesneden lapje, snel klaar en veelzijdig inzetbaar in de pan. Fijngesneden - ideaal voor de wok.
€ 1,62
-
+
Verpakken
€ 12.00/kg
Dé kotelet met been, voor extra smaak tijdens het bakken. Een eerlijke klassieker!
€ 1,90
-
+
Verpakken
€ 11.50/kg
Dé kotelet met been, voor extra smaak tijdens het bakken. Een eerlijke klassieker!

Filetkotelet met been

stuk (±170 gr.)
€ 1,70
-
+
Verpakken
€ 10.00/kg
Kotelet gesneden uit de spiering (procureur) - de lichte dooradering van het vlees houdt het vlees sappig houdt en geeft extra smaak. Zonder been.
€ 1,90
-
+
Verpakken
€ 11.50/kg
Kotelet gesneden uit de spiering (procureur) - de lichte dooradering van het vlees houdt het vlees sappig houdt en geeft extra smaak. Met been.
€ 1,70
-
+
Verpakken
€ 10.00/kg
Het malste én een van de magerste stukjes van het varken. Snel klaar in de pan of op de grill.

Varkenshaas

stuk (±650 gr.)
€ 10,40
-
+
Verpakken
€ 16.00/kg
Stoofvlees

Stoofvlees

± 500 gr.
€ 6,00
-
+
Verpakken
€ 12.00/kg
Gyrosvlees van het varken.  Dunne reepjes varkensvlees.

Gyros

± 500 gr.
€ 7,25
-
+
Verpakken
€ 14.50/kg

Pitta

± 500 gr.
€ 7,00
-
+
Verpakken
€ 14.00/kg
Klassiek gebraad.  Mals en sappig.

Carrégebraad

± 500 gr.
€ 7,25
-
+
Verpakken
€ 13.00/kg
Mager braadstuk uit de heup. Het heeft een fijne draad.  Perfect geschikt om op zijn geheel te braden in de oven of in de pan.
€ 5,00
-
+
Verpakken
€ 10.00/kg
Een schoudergebraad van varken is een smaakvol en sappig stuk vlees afkomstig van de schouder van het varken. Iets meer dooraderd. Zeer geschikt voor trage garing.
€ 4,50
-
+
Verpakken
€ 9.00/kg
Spierig. Prachtig gemarmerd. Perfect voor trage garing.
€ 5,50
-
+
Verpakken
€ 11.00/kg
Ribstuk Natuur - niet gekruid

Varkens rib NATUUR

stuk (±650 gr.)
€ 7,80
-
+
Verpakken
€ 12.00/kg

Varkensrib Gemarineerd

stuk (±650 gr.)
€ 8,45
-
+
Verpakken
€ 13.00/kg
Stevig stuk met veel smaak, gemaakt om langzaam te stoven of braden tot het vlees loslaat van het bot.

Schenkel

stuk (±650 gr.)
€ 3,10
-
+
Verpakken
€ 4.70/kg
Niertjes zoals het hoort: puur, mager en met een uitgesproken smaak. Eenvoudig lekker.

Varkensnier

stuk (±250 gr.)
€ 2,00
-
+
Verpakken
€ 8.00/kg
€ 1,50
-
+
Verpakken
€ 1,50
-
+
Verpakken